در صورت نیاز ،بین لته و صفحه متحرک با شل کردن هرکدام از پیچ ها به صورت مجزا (به دلیل به هم نریختن تنظیمات)اقدام به واشرگذاری نمایید.قسمت پایین لته ها احتملا به صورت عمود نمی باشد با کمی شل کردن پیچ انتها هر لته ، آن را عمود در یک راستا با ستون و لته دیگر قرار داده و پیچ را محکم نمایید.

در انتها اقدام به تاب گیری لته ها نموده ،به صورتی که یک طرف لته را بر روی یکی از خط های روی پروفیل قرار داده و طرف دیگر لته هم باید برو روی آن خط باشد.چنان چه دو طرف لته روی یک خط نبود با چپ و راست کردن لته ها،تاب آن گرفته شود به نحوی که بعد از بستن کفشک لته ها،کفشک ها در پروفیل راهنمای درب به راحتی و در یک راستا حرکت کند.سپس کفشک ها را با استفاده از واشرهای مخصوص نسبت به نیاز 5 میلی متر استاندارد، تنظیم نمایید.

بعد از انجام تنظیمات ، فنر درب را از پایین به قلاب پادری فی و از سمت بالا به قلاب سیم بکسل فنر متصل نمایید.

بعد از نصب لته اقدام به تنظیم چرخ های لنگ نمایید تا حدی که چرخ لنگ با نیروی دست کمی هرز بچرخد.

لازم است جهت اطمینان از کارکرد صحیح درب،درب را از فاصله ی یک سانتی متری بسته شو رها نمایید و در این حالت بایستی درب بسته شود.

در پایان کار اقدام به نصب سینی زیر درب طبقه توسط خارهای موجود در سینی به پادری فی نمایید و آن را به وسیله سه عدد میخ پرچ داخل اکسسوری تثبیت کنید.

جهت آشنایی با محصولات و مجموعه ی آریان سیستم رو به وب سایت زیر مراجعه کنید:

http://asr-elevator.ir

 


asrelevator

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


اولین و بزرگ ترین سایت مشاوره برای خانواده برتر جواب سوالات باشگاه کارگزاری آگاه Britney وکيل مهاجرت به استراليا N لاغری برای شما خرید و فروش انواع ضایعات اهن در تهران محیط مدرسه inventions ، essay زندگی سالم